Restoranas

„Baltria Skardis“ restoranas – jaukumo, ramybės ir gero skonio vieta, kurioje praleisti laiką rekomenduojame ir suaugusiems, ir vaikams. Miško apsuptyje įsikūręs restoranas pasitinka ne tik su profesionaliu aptarnavimu, gomurį džiuginančiais patiekalais, bet ir pramogomis, kurios jūsų laukia pasistiprinus. Restorano meniu rasite dar neragautus, pagal specialius šefo receptus gamintus patiekalus
bei daugeliui puikiai žinomus ir mėgstamus lietuviškus valgius. Restorane įvairių švenčių proga vyksta gyvos muzikos vakarai, todėl jeigu norite įsimintinai ir kitaip praleisti vakarą su jums brangiais žmonėmis, sekite restorano naujienas socialiniame tinkle „Facebook“.

„Baltria Skardis“ restorane taip pat yra 3 skirtingo dydžio salės, kuriose gali būti organizuojamos jūsų asmeninės šventės ar verslo pietūs. Mes galime pasirūpinti jūsų šventės ar renginio užkulisiais ir detalėmis, o jums beliks mėgautis jaukiu ir produktyviu laiku restorane, esančiame pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Kauno, prie pagrindinės automagistralės A1, Kaišiadorių raj., Žiežmarių sen.
Tegul kiekvienas apsilankymas restorane tampa maža maisto ir gero laiko švente!

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"