Pobūvių-konferencijų salės

„Baltria Skardis“ restoranas taip pat yra pritaikytas uždariems renginiams bei privatiems vakarėliams. Restorane yra trys skirtingo dydžio salės: Didžioji, Kupolas, VIP. Kiekvienos salės dizainas buvo sukurtas garsių Lietuvos menininkų, kalvių ir baldininkų. Salės gali būti pritaikytos įvairaus pobūdžio renginiams bei šventėms: gimtadieniams, vestuvėms, konferencijoms, verslo susitikimams ir pan.

Verslo susitikimų, nedidelių konferencijų metu svarbi ne tik atmosfera, bet ir geras maistas, todėl būtent čia iš plataus „Baltria Skardis“ meniu pasirinkimo, kuo pasivaišinti atras tiek pirmą kartą restorane besilankantys asmenys, tiek svečiai iš užsienio, kuriems paragauti lietuviškų patiekalų – misija privaloma!

Visos restorane esančios salės gali būti dekoruojamos pagal asmeninius poreikius, sukuriant norimus vizualinius bei apšvietimo sprendimus, todėl kiekviena šventė gali tapti jaukia ir privačia, o verslo susitikimai – preciziškomis erdvėmis, kuriose gimsta sėkmingi sandoriai.

Galerija

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"