Paslaugos

Pobūvių-konferencijų salės

„Baltria Skardis“ restoranas taip pat yra pritaikytas uždariems renginiams bei privatiems vakarėliams. Restorane yra trys skirtingo dydžio salės: Didžioji, Kupolas, VIP.

Plačiau
Vaikų žaidimo aikštelė

Saugi, tvirta, kokybiškai pagaminta ir prižiūrima vaikų žaidimų aikštelė „Skardžio“ teritorijoje yra viena mėgstamiausių vaikų vietų, kurioje šie žaidžia ir pramogauja.

Plačiau
Restoranas

„Baltria Skardis“ restoranas – jaukumo, ramybės ir gero skonio vieta, kurioje praleisti laiką rekomenduojame ir suaugusiems, ir vaikams.

Plačiau
Vintažinių automobilių muziejus

Į praeitį sugrąžinantis senovinių automobilių muziejus taip pat yra čia pat, „Baltria Skardis“ teritorijoje.

Plačiau
Mini golfas

Pramoga, puikiai tinkanti ir vaikams, ir suaugusiems. Vienu metu 18 duobučių mini golfo aikštyne gali žaisti net iki 35 žmonių.

Plačiau
Lauko šachmatai ir šaškės

„Baltria Skardis“ teritorijoje esantys šaškių bei šachmatų žaidimai yra pritaikyti žaisti lauko sąlygomis ir tampa smagia pramoga visai šeimai ar draugų kompanijai.

Plačiau

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"