Restoranas skardis

Gamtos apsuptyje, „Baltria Skardis“ teritorijoje gausu pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Draugiška šeimoms su mažais vaikais aplinka suteikia galimybę ne tik gardžiai pavalgyti, organizuoti asmeninę šventę ar verslo susitikimą, bet ir papramogauti.

Restoranas

„Baltria Skardis“ restoranas – jaukumo, ramybės ir gero skonio vieta, kurioje praleisti laiką rekomenduojame ir suaugusiems, ir vaikams. Miško apsuptyje įsikūręs restoranas pasitinka ne tik su profesionaliu aptarnavimu, gomurį džiuginančiais patiekalais, bet ir pramogomis, kurios jūsų laukia pasistiprinus. Restorano meniu rasite dar neragautus, pagal specialius šefo receptus gamintus patiekalus
bei daugeliui puikiai žinomus ir mėgstamus lietuviškus valgius. Restorane įvairių švenčių proga vyksta gyvos muzikos vakarai, todėl jeigu norite įsimintinai ir kitaip praleisti vakarą su jums brangiais žmonėmis, sekite restorano naujienas socialiniame tinkle „Facebook“.

„Baltria Skardis“ restorane taip pat yra 3 skirtingo dydžio salės, kuriose gali būti organizuojamos jūsų asmeninės šventės ar verslo pietūs. Mes galime pasirūpinti jūsų šventės ar renginio užkulisiais ir detalėmis, o jums beliks mėgautis jaukiu ir produktyviu laiku restorane, esančiame pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Kauno, prie pagrindinės automagistralės A1, Kaišiadorių raj., Žiežmarių sen.

Tegul kiekvienas apsilankymas restorane tampa maža maisto ir gero laiko švente!

Restorano meniu

Pobūvių-konferencijų salės

„Baltria Skardis“ restoranas taip pat yra pritaikytas uždariems renginiams bei privatiems vakarėliams. Restorane yra trys skirtingo dydžio salės: Didžioji, Kupolas, VIP. Kiekvienos salės dizainas buvo sukurtas garsių Lietuvos menininkų, kalvių ir baldininkų. Salės gali būti pritaikytos įvairaus pobūdžio renginiams bei šventėms: gimtadieniams, vestuvėms, konferencijoms, verslo susitikimams ir pan.

Verslo susitikimų, nedidelių konferencijų metu svarbi ne tik atmosfera, bet ir geras maistas, todėl būtent čia iš plataus „Baltria Skardis“ meniu pasirinkimo, kuo pasivaišinti atras tiek pirmą kartą restorane besilankantys asmenys, tiek svečiai iš užsienio, kuriems paragauti lietuviškų patiekalų – misija privaloma!

Visos restorane esančios salės gali būti dekoruojamos pagal asmeninius poreikius, sukuriant norimus vizualinius bei apšvietimo sprendimus, todėl kiekviena šventė gali tapti jaukia ir privačia, o verslo susitikimai – preciziškomis erdvėmis, kuriose gimsta sėkmingi sandoriai.

Rezervuoti

Pramogos

Gamtos apsuptyje, „Baltria Skardis“ teritorijoje gausu pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems. Draugiška šeimoms su mažais vaikais aplinka suteikia galimybę ne tik gardžiai pavalgyti, organizuoti asmeninę šventę ar verslo susitikimą, bet ir papramogauti.

  • Vaikų žaidimo aikštelė
  • Vintažinių automobilių muziejus
  • Mini golfas
  • Lauko šachmatai ir šaškės
Plačiau

Vintažinių automobilių muziejus

Tarsi sugrįžus laiko mašina atgal…

Į praeitį sugrąžinantis senovinių automobilių muziejus taip pat yra čia pat, „Baltria Skardis“ teritorijoje. Užsukę papietauti į restoraną, nepraleiskite galimybės pamatyti nuostabaus grožio, autentiškus automobilių modelius: : „Holsman“, „Ford“, „Cadillac“, „Plymouth“ ir kitus, kurių šiandieninėse gatvėse važiuojančių jau nebepamatysime. Prižiūrimi, blizgantys, retro stiliaus automobiliai kiekvienais metais sulaukia ypatingo susidomėjimo, todėl jeigu mėgstate klasiką, autentiškumą ir automobilius – jūs privalote aplankyti vintažinių automobilių muziejų!

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"