Vyčio salė

Vyčio salė – tai viena autentiškiausių „Baltria Dvaro“ patalpų, kurios sienas puošia 300 metų skaičiuojančios freskos, vaizduojančios religinius motyvus. Virš vieno įėjimo į Vyčio salę matomas šv. Marijos, virš kito – Jėzaus Kristaus atvaizdai. Salės lubas puošia Vyčio freska, nutapyta 2019 metais. Salė ypatinga ne tik dėl čia esančių freskų, bet ir dėl unikalios istorijos – kadaise tai buvo vienuolyno patalpa, kuri šiandien į savo erdves įsileidžia visus norinčius ypatingoje aplinkoje rengti oficialius susitikimus, konferencijas, organizuoti pietus, vakarienę ar kito pobūdžio renginius. Vyčio salės plotas – 43m². Perstatant čia esančius baldus, galite susikurti jūsų poreikius atitinkančią erdvę.

Šalia Vyčio erdvės esanti 42m² baro salytė yra puikiai tinkama kavos pertraukoms, furšetams, užkandžių pateikimui. Taip pat erdvę galima transformuoti į pagalbinę patalpą, rūbinę, vietą, kurioje gaminami užkandžiai ir pan. Baro salyte galima naudotis, nuomojant bet kurią kitą „Baltria Dvaro“ patalpą.

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"