Paviljono salė

Erdvi, 66m² ploto, antrame „Baltria Dvaro“ aukšte esanti Paviljono salė – išskirtinis pasirinkimas įvairaus pobūdžio renginiams, vakarienėms, pasirodymams, šventėms. Teatrališka aplinka, prabangūs tapetai jūsų organizuojamai šventei suteiks unikalumo. Paviljono salė suteikia galimybę čia esančią erdvę išnaudoti pagal asmeninius poreikius, užpildant ją renginio tematiką atitinkančiais baldais, dekoracijomis, garso, vaizdo technika ir kitais elementais.

Salėje esantys dideli langai suteikia daug natūralios šviesos, todėl jeigu ieškote patalpų konferencijos tipo renginiui ar dienos metu vykstančiam furšetui, šviesus interjeras ir natūrali, pro langus sklindanti šviesa tampa nemažu privalumu. Taip pat salėje yra 4m² pagalbinė patalpa – kambarėlis, kuris puikiai tinka daiktų laikymui.

Šalia salės yra ir kitų privalumų: tualetai bei profesionalus virtuvės kambarys, kurio plotas – 25m². Jūsų renginio svečių patogumui, pastate įrengtas liftas, kuriuo galima patekti į Paviljono salę ir virtuvę.

Stilinga Paviljono salė, taip pat turinti atskirą įėjimą iš privataus Dvaro kiemelio, yra jauki ir praktiška erdvė renginiams, kuriuose planuojama teikti maitinimo paslaugas bei organizuoti konferencijas, gimtadienius, susitikimus, šventines vakarienes ar kitus panašaus pobūdžio renginius.

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"