Dvaro kiemelis

Šiltuoju sezonu nustebinkite šventės ar renginio svečius, pakviesdami juos į privatų bei erdvų Dvaro kiemelį. Privatus kiemelis yra atviras tiek oficialiems renginiams, tiek asmeninėms šventėms. Kiemelis tinkamas fotografavimuisi, ceremonijoms ar kitiems jūsų poreikiams išpildyti, kuris vasaros laikotarpiu tampa stilingu pasirinkimu, džiuginančiu svečių širdis.

Kiemelis taip pat gali tapti šventės dalimi, kuri vyksta Dvaro salių patalpose. Čia galite organizuoti kavos pertraukėles, renginio dalyvius vaišinti užkandžiais, ledais, asmeninės šventės metu svečius kviesti į dangų šviečiančių žibintų ceremonijai ar kitaip išnaudoti privataus kiemelio erdvę. Kiemelis gali būti dekoruojamas, puošiamas gėlėmis pagal asmeninius poreikius, šioje vietoje gali būti sustatomi baro stalai, kėdės ar naudojami kiti rekvizitai. Autentiška Baroko laikų architektūra, jaukumas, pastelinės pastato sienų spalvos ir erdvumas – visa tai galite atrasti šventėje, organizuojamoje Dvaro kiemelyje.

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"