Baroko salė

Baroko salė – tai puiki erdvė uždariems renginiams. Salė atvira tiek asmeninėms šventėms, tiek oficialioms konferencijoms. Pagrindinis 70.3m² salės akcentas – elegantiškai spindintys šviestuvai. Salėje vyraujančios balta ir švelnaus persiko spalvos aplinkai suteikia lengvumo, šviesumo, todėl idealiai tinka vestuvėms, vakarienėms, pobūviams, renginiams su muzikos atlikėjų ar šokėjų pasirodymais. Vientisa, šviesi ir neperkrauta erdvė suteikia galimybę sukurti patogią, funkcionalią, individualius poreikius atitinkančią šventės ar renginio vietą. Taip pat salė gali būti stilizuojama pagal jūsų poreikius, naudojant įvairias interjero detales, apšvietimą, baldus.

Greta Baroko salės rasite visus patogumus: erdvius tualetus, baro salę, kuri ypač tinkama stabtelti ir išgerti kavos, organizuoti furšetą, patiekti užkandžius ar saldaus stalo desertus. Įėjimas į Baroko salę galimas tiek per Baltąją salę, tiek per vidinį „Baltria Dvaro“ kiemelį.

Romantiškoje, senovės laikus menančioje puikios akustikos salėje vyrauja ypatinga aura, o šiuolaikiniai patogumai susijungia su Baroko laikų dvasia. Kviečiame maloniai praleisti laiką stilingoje Baroko salėje, pritaikytoje įvairaus pobūdžio renginių bei švenčių organizavimui.

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"