Baltoji salė

Baltoji salė – tai į tris erdves padalinta patalpa, kuri taip pat yra pagrindinis įėjimas į jūsų šventę arba organizuojamą renginį. Šią erdvę galima transformuoti į elegantišką rūbinę, kavos pertraukėlėms tinkamą vietą, svečių pasitikimui, registravimui tinkamas zonas, jaukios degustacijos ar kitos paskirties vietas. Ypatingo išraiškingumo salei suteikia įspūdingo storio baltos sienos, kurios suteikia neribotas galimybes, ieškant jūsų renginiui geriausiai tinkančių vizualinių sprendimų, apšvietimo, stiliaus bei interjero elementų.

Bendras salės plotas – 74m². Dešinėje salės pusėje esančią 25m² erdvę puošia žemę siekiantys langai, todėl šviečiant saulei, būtent ši patalpos vieta tampa šviesiausia. Vidurinė salės dalis – 31m².

Baltoji salė – tai jaukios auros, įvairios tematikos šventėms bei renginiams pritaikyta erdvė, kurios baltos sienos kiekvienam renginiui suteikia elegancijos ir puošnumo.

Galerija

Susisiekime

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politika"

×

Susidomėjote

Sutinku, kad mano duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ir žinutė) bus naudojami pagal "Privatumo politiką"